GMed Szilikonos Könyökszorító

4.352 Ft

A GMed szilikonos könyökszorítóba épített gélpárna elősegíti az ínszalag, valamint a lágy szövetek védelmét és masszírozó hatást válthat ki az érintett területen. A négy irányban nyúló, légáteresztő anyagból készült szövetének anatómiai kötésszerkezete növeli komfortérzetét, és színével hozzájárul a mindennapok stílusos megjelenéséhez.
A megfelelő méret 8 cm-rel a könyök felett mért felkar körméret alapján választható.
- Mérettábla
Méret S M L XL XXL (CM) 20-23 23-26 26-29 29-32 32-35 - Szállítási lehetőségek
Ingyenes kiszállítás 24.900 Ft feletti rendelés esetén!****
- Személyes átvétel
Szállítási idő: 1-2 munkanap
Szállítási költség: ingyenes - Házhozszállítás
GLS Futárszolgálat
MPL – Magyar Posta
Szállítási idő: 1-2 munkanap*
Szállítási költség: 1.590 Ft** - Egyedi szállítás:
Szállítási idő: 5-10 munkanap
Szállítási költség: egyedi ár
* FoxPost: Munkanapokon 15:00 óráig leadott rendelések esetén!
GLS és MPL: Munkanapokon 12:00 óráig leadott rendelések esetén!** Az utánvétkezelés díja minden szállítási mód esetében br. 450 Ft.
*** Banki átutalás esetén a szállítási határidő 1 munkanappal meghosszabbodhat.**** Kivételt képez ez alól a mopedek és betegágyak szállítása, mely egyedi költségen, a távolság alapján történik.
Csomagpontok és csomagautomaták:

Szállítási idő
1-2 munkanap*Szállítási költség
Csomagautomata: 1.190 Ft**
PostaPont: 1.530 Ft**
Postán maradó csomag:
1.450 Ft*
Szállítási idő
1-3 munkanap*Szállítási költség
1.250 Ft**
Szállítási idő
1-2 munkanap*Szállítási költség
Csomagautomata:
1.000 Ft**
CsomagPont:
1.290 Ft** - Személyes átvétel
- Kérdése van?
A könyökortézisek hozzájárulhatnak a könyökízületi sérülések megelőzéséhez, valamint a sérült terület rögzítéséhez, így enyhíthetik a fájdalmat.
| Tömeg | 300 g |
|---|---|
| Márka | GMed |
| Egészségpénztár | |
| Méret | L, M, S, XL, XXL |
| Szín | Szürke-narancssárga |
| Brand | GMed |
| Használati útmutatók | Hasznalati_HU_GMed-szilikonos-konyokszorito_20230925.pdf |
| 5 | 0 | |
| 4 | 0 | |
| 3 | 0 | |
| 2 | 0 | |
| 1 | 0 |
- Ünnepi ajánlatok
- Mozgássegítő eszközök
- Back to school
- Lábápolási termékek
- Akciók
- Baba-mama termékek
- Lábbelik
- Újdonságok
- Betegápolás, otthonápolás
- Orvosi és ápolási eszközök
- Farsangi akció
- Életmód
- Alkatrészek, kiegészítők
- Nyári kedvencek
- Kiemelt ajánlatok
- Ortézisek, sínek, gipszek
- Higiénés segédeszközök
Kiegészítő termékek
A GMed szilikonos bokaszorítóba épített gélpárna elősegíti az ínszalag, valamint a lágy szövetek védelmét és masszírozó hatást válthat ki az érintett területen. A négy irányban nyúló, légáteresztő anyagból készült szövetének anatómiai kötésszerkezete növeli a komfortérzetet és színösszetételének köszönhetően hozzájárulhat a mindennapok stílusos megjelenéséhez.
A megfelelő méret a boka felett mért körméret alapján választható.
A GMed szilikonos térdszorítóba épített gélpárna elősegíti az ínszalag, valamint a lágy szövetek védelmét és masszírozó hatást válthat ki. Oldalmerevítése hozzájárulhat a térd stabilitásához. A négy irányban nyúló, légáteresztő anyagból készült szövetének anatómiai kötésszerkezete növeli a komfortérzetet és színösszetételének köszönhetően hozzájárulhat a mindennapok stílusos megjelenéséhez.
A megfelelő méret a térd körmérete alapján választható.
A GMed szilikonos csuklószorítóba beépített gélpárna elősegíti a csukló lágy szöveteinek védelmét és masszírozó hatást válthat ki az érintett területen. A négy irányban nyúló, légáteresztő anyagból készült szövetének anatómiai kötésszerkezete növeli a komfortérzetet és színösszetételének köszönhetően hozzájárulhat a mindennapok stílusos megjelenéséhez. Jobb-, illetve bal oldali kivitelben is készül!
A megfelelő méret a csukló körmérete alapján választható.
További ajánlatok
GMed Emlékeztető Heveder kulcscsonttöréshez – stabilizál, kényelmes és állítható, több méretben elérhető.
A GMed Emlékeztető Heveder (Clavicula Bandázs) ideális választás kulcscsonttörés, vállövi ficam vagy egyéb sérülések esetén. Segíti a kulcscsont megfelelő pozícióban tartását, ezzel támogatva a csontok természetes gyógyulását.
Méretválaszték (mellkas körméret alapján):
S: 78–86 cm
M: 84–92 cm
L: 92–98 cm
XL: 96–106 cm
XXL: 106–116 cm
A GMED 4344 járóbot anatómiai markolattal és teleszkópos magasságállítással készült. Ergonomikus, oldalspecifikus kialakítás, csúszásmentes gumivég és könnyített alumínium váz biztosítja a kényelmes, biztonságos használatot.
- Speciálisan kialakított markolat, mely az érzékeny kezű, akár reumával küzdő személyeknek is kíméletes használatot biztosít
- Könnyített alumínium váz
- Magassága állítható 70-90 cm között
- Megfelelő tapadást elősegítő és cserélhető botvéggumi
- Tartozék: csuklópánt
- Jobb- illetve balkezes kialakítású
- Terhelhető max. 90 kg-ig
A GM-W12 adaptálható csuklóortézis, kivehető, hajlítható palmáris alumíniumsínnel és 2 oldalmerevítéssel segíti a csukló rögzítését vagy immobilizálását. A sín anatómiai helyzetben tartja a csuklót. 3 tépőzárral rögzíthető. Víz és hő nélkül könnyedén felhelyezhető. Könnyű, jól szellőző, hálós anyagból készült, a kéz érzékeny területein párnázott, így csökkenti a bőr irritációját, és
hozzájárul a kényelmes viselethez. Jobbos-balos kivitelben elérhető. A megfelelő méret a csukló körmérete alapján választható.
A GM-B11 ágyék-keresztcsonti ortézisek rugalmas műanyag alkatrészekből és kiváló minőségű légáteresztő anyagokból készülnek. Egyedülálló húzórendszerrel rendelkezik, amely egyenlő kompressziót és stabil támaszt nyújthat a deréknak, valamint a félmerev elülső és az oldalsó panelek is elősegítik a gyenge vagy sérült terület megtámasztását. A puha, légáteresztő anyaga tépőzáras rögzítéssel teszi lehetővé a könnyű használatot és a megfelelő illeszkedést.
A megfelelő méret a derékbőség alapján választható.

Baba-mama termékek
Betegápolás és otthonápolás
Diagnosztikai eszközök
Egészségvédelem és ápolási eszközök
Életmód és egészségmegőrzés
Gyógyhatású készítmények
Higiéniai segédeszközök
Mozgássegítő eszközök
Ortézisek, sínek és gipszek
Sebkezelő termékek
















Vélemények
Még nincsenek vélemények.